Nederlands en Zeeuws-Vlaams kampioenschap viertallen en persoonlijk 2014

 

Home

Bestuur

Leden

Historie

Koningen en Keizers

Europees Kampioenen

Viertallen 2015

Mededelingen 2015

Uitslagen 2015

Uitslagen 2013

Kalender

Oefenschietingen 2015

Foto-album

Wist U dat... ?

St-jan in het nieuws

Videotheek

E-Mail

Links

Route naar het terrein

 

 

 

 

Nederlands Kampioenschap Handboogschieten Ovezande 12 juli 2014

Senioren individueel: 1e 2e Totaal Plaats
1 Danny de Vrieze, Westdorpe 8 3  11 p. 1e
2 Arian Berkhout, Westdorpe 5 4 9 p. 2e
3 Desirée Elegeert-Hofman, Terneuzen 4 4 8 p. 3e 18e
4 Lau Rentmeester, Ovezande 3 5 8 p. 4e 20e
5 Michel Minnaert, Aardenburg 3 4 7 p. 5e
6 Boudewijn Rooze, Ellewoutsdijk 2 4 6 p. 6e
7 Rinus Verdonk, 's-Heerenhoek 2 3 5 p. 7e
4 tallen senioren: 1e 2e Totaal Plaats
1 Aardenburg  1 22 23 45 p. 1e
2 Willem Tell  1 17 22 39 p. 2e
3 Willem Tell  2 19 18 37 p. 3e
4 Terneuzen  4 11 18 29 p. 4e
5 Westdorpe  1 9 13 22 p. 5e
6 Concordia 12 9 21 p. 6e
 
Kampioens 4 tal, Aardenburg 1:
Michel Minnaert, Noël van de Wijnckel, Staf en Maickel de Vriend
2e Willem Tell 1: Lau Rentmeester, René de Puyt, Dennie en Johnny Boonman
   
Jeugd persoonlijk: 1e 2e Totaal Plaats
1 Yorick Jonkheijm, Terneuzen 1 6 7 p. 1e
2 Wessel de Puyt, Ovezande 2 3 5 p. 2e
4 tallen jeugd: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen 5 13 18 p. 1e k+9
2 Zuid-Beveland 8 10 18 p. 2e k+1
 
Kampioens 4 tal, Zeeuws-Vlaanderen:  
Yorick Jonkheijm, Giovanni de Rooze, Kenneth en Kylian Luteijn 
2e Zuid-Bev.: Wessel de Puyt, Elise Harthoorn, Shanon en Yasmin Goovers
   
Jeugdploeg: 1e 2e Totaal Plaats
1 Zeeuws-Vlaanderen ( 8 x ) 19 18 37 p. 1e
2 Zuid-Beveland ( 7 x  ) 15 7 22 p. 2e

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 

Uitslag selectiewedstrijden   

17 mei 2014 Koewacht

 

Senioren individueel

 

1  Serge Merckx     St-Jan     21 pnt

2  George d'Haens   Graauw 13 pnt

 

Viertallen senioren

     
     

1

Steen 5 38 pnt
     
2 Steen 4 en Graauw 1 34 pnt  
     
4 Graauw 2 27 pnt
     
5 Steen 3  27 pnt
     
6 Koewacht 1 en Graauw 4 24 pnt
     
8 Koewacht 2 en Steen 2 23 pnt
     
10 Rijen 1 21 pnt
     
11 Graauw 3 19 pnt
     
12 Steen 1  18 pnt

 na de barage tegen Steen 3 is Graauw 2 geplaatst voor de finale.

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Made by tdbgmproductions.©2011